Hakkımda

Doktor Beste Özdemir lisans öncesi eğitimini Mersin Özel Toros Koleji Fen Lisesinde almıştır. Liseyi dereceyle bitirdikten sonra Başkent Üniversitesi tıp fakültesini kazanmıştır. İyi derecede İngilizce konuşmakta, 10 yaşından beri klasik piyano çalmaktadır. Lise döneminde Mersin’de lisanslı tenis oyuncusu olarak madalyalar kazanmıştır.

Tıp fakültesinde okuduğu süreç boyunca yaz tatillerini Amerika Indianapolis ve New York'ta shadowing ve asistan doktor olarak geçirmiştir. Bu süreçte melekleriyle tanınan Dünyaca ünlü iç çamaşır firmasının mankenlerinin doktorundan ameliyatsız estetik eğitimlerini almıştır. Amerika’da eğitimlerini tamamladıktan sonra Amsterdam'da son trend dermokozmetik uygulamalar, ameliyatsız yüz gençleştirme ve mezoterapi eğitimlerini almıştır.

Ankara Yıldırım beyazıt üniversitesinde geleneksel ve tamamlayıcı tıp eğitimleri alıp Mezoterapi ve Ozon sertifikaları bulunmaktadır. Mecburi hizmet için yaklasık 2 sene boyunca Mardin Kızıltepe devlet hastanesinde acil servis doktorlugu ve Mardin 112'de başhekim yardımcılığı yapmıştır.

Mecburi hizmetini tamamladıktan sonra , 2014 yılından beri aldıgı yurtiçi yurtdışı eğitimlerini en doğal dokunuşlar sloganıyla hayata geçirmek adına İstanbul Emaar Square Heights kulede kendi muayenehanesini açmıştır.

Sizi Arayalım